KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15271014
nr 1527 1014
Olle Hjortzberg
(1872-1959), Sverige
Signerad, blandteknik, daterad 1937,66x60 cm, yttermått inklusive ram: 90x83 cm
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 13 mars 2023
kl 18:34:20
8/3 12:45:56
2.000 kr
13/3 18:06:27
Olle Hjortzberg
Läs mer om Olle Hjortzberg